Üye olmak için 3 neden

Kolay üyelik

Oriflame üyelik süreci %100 ücretsizdir. Kayıt ücreti ödemezsiniz, düzenli sipariş vermek veya satış yapmak gibi zorunluluklarınız da yoktur. 12 ay boyunca sipariş vermediğiniz takdirde üyeliğiniz otomatik olarak sonlanır. Tekrar üye olmak isterseniz ertesi gün yeniden üye olabilirsiniz.

 

indirimli ürünler

Oriflame üyesi olmanın size sağladığı pek çok avantaj mevcuttur. Üye olduğunuz andan itibaren Oriflame ürünlerini size sunulan indirimler ile satın alma imkanına sahip olursunuz. İsveç kalitesine çok daha ucuza sahip olursunuz.

bu sizin işiniz !

İsterseniz sadece kendi kozmetik, parfüm gibi ihtiyaçlarınızı karşılarken tasarruf edebilirsiniz ya da indirimli olarak aldığınız ürünleri Oriflame satış fiyatları ile satarak satış geliri elde edebilirsiniz. Kendinize bağlı ekiple basamakları çok kolay çıkarsınız..

Merak Ettikleriniz

Oriflame ile ilgili merak ettiğiniz herşey

Oriflame İle Nasıl Kazanacağım?

1. Satış kazancı yani anında kazanç: Katalogda 130 TL olan bir ürünü Danışman fiyatıyla 100 TL’ye alırsınız. Bu ürünü kendinize almışsanız 30 TL tasarruf edersiniz. Satış yapmışsanız 30 TL anında kazanç sağlamış olursunuz. Bu fiyattaki üründen 5 adet sattığınızda 150 TL kazanç sizindir. Müşteriden aldığınız 130 TL’nin 100 TL’sini faturanız için kenara ayırıp 30 TL’yi direkt kazanç olarak cebinize koyarsınız yani karınızı bir yerden beklemezsiniz. Kazanmaya başlamak için hemen Oriflame üyesi ol.

2. Performans iskontosu: Her ürünün bir puanı (BP) vardır. Katalog döneminde sipariş verilen ürünlerin BP leri toplanır, hesaplanır ve toplam BP seviyesi ne göre hak edilecek iskonto belirlenir. Örneğin katalogda 65 TL olan bir ürünün danışman fiyatı 50 TL, BP’si 20’dir. Siz bu üründen 5 adet sipariş verdiğinizde toplam BP: 100, satış kazancınız 75 TL olur.

Bir başka örnek; 4 arkadaşınızı davet edin, sponsor olun, onlar ve siz 100’er BP sipariş verdiğiniz de grup puanınız 500, seviyenız %4, performans iskontonuz 35 TL olur.

Seviyeler %4’den %24’e, BP’ler 500’den 10000’e doğru uzanırken; sizde muhteşem ve adil bir sistem içerisinde yer alarak, 35 TL’den ortalama 4136 TL yada üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz. Daha ileri seviyeler ve kazançlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Oriflame Performans İskontosu yazımızı okumanızı öneririz.

3. Bonuslar ve nakit ödüller: Aslında kazançta sınır yoktur,  sınır ancak kendiniz olabilirsiniz. Performans iskontosunun dışında daha çok kazanmak ister misiniz?

Oriflame demek sadece yüksek gelir demek değil tabiî ki. Hayalleriniz var mı? Seyahat etmeyi seviyor musunuz? Üstelik bütün bunlara eğlenerek sahip olmaya ne dersiniz? Evet yanlış okumadınız. Oriflame’in harika başarı planı ile hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Uluslararası konferanslara katılabilirsiniz, 5000 TL ile 5.000.000 TL arasında nakit ödüller kazanabilirsiniz, ruhsatı size ait araç sahibi olabilirsiniz.

Oriflame kariyer basamakları 

Sen de kazanmaya başla

Kimler Üye Olabilir?

18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı üye olabilir. Türkiyede oturma izni bulunan Azerbeycan, Türkmenistan veya diğer tüm ülke vatandaşları da üye olabilirler.

Her ay sipariş vermek zorunda mıyım?

Her ay düzenli sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz sıklıklarla sipariş verebilirsiniz. Üye olmak tamamen ücretsiz bir süreçtir.

Üyeliğimi sonlandırmak istersem

12 ay boyunca herhangi bir sipariş vermediğiniz durumda üyeliğiniz otomatik olarak iptal olacaktır. Ayrıca dilerseniz kazandığınız tüm haklarınızı birinci dereceden akrabalarınıza devredebilirsiniz. Yani miras bırakabildiğimiz muhteşem bir iş!

Yeni üyelere sunulan avantajlar nelerdir?

Kayıt olduğunuzda Hoş geldiniz programından yararlanmaya hak kazanırsınız. Hoş geldiniz programının içeriği her ay yenilenmektedir. Bu ay için geçerli olan programı alt kısımda görebilirsiniz.

Üye olduktan sonra nasıl sipariş vereceğim?

Üyelik kaydınızın ardından tüm ürünleri özel danışman fiyatları ile almaya hak kazanırsınız. Danışman girişi ve sipariş verme yazımızda sipariş oluşturma adımlarının detaylı anlatımını bulabilirsiniz.

Siparişlerimin ödemesini nasıl yapacağım?

Siparişinizi oluştururken kredi kartı ile, siparişleriniz geldiğinde kapıda kredi kartı ile yada nakit ödeme yapabilir veya sipariş sonrası para yatırma alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Fatura ödeme yöntemleri yazımızda hangi bankalardan ve ATM’lerden ödeme yapabileceğinizi detaylı olarak anlattık.

Türk Vatandaşı Olmayan Yabancı Uyruklu Kişiler de Başvuru Yapabilir.

Formu doldurduğunuzda üye olma süreciniz başlamış olur ve en kısa sürede size dönüş yapılır. Kayıt işlemlerinizin tamamlanmasının ardından ilk kataloğunuz ücretsiz olarak adresinize gelir. Basılı Oriflame kataloğu almak için hemen sen de ücretsiz üye ol.