Oriflame satış danışmanı olarak her zaman kazanırsınız

Merhaba, ben Oriflame danışmanı Çimen.

Size neden Oriflame ürünlerini tercih ettiğimi ve satış danışmanı olma yolunda yaşadıklarımı ve kazandıklarımı anlatacağım.

Bu yazıyı yazmamdaki amaç sadece kazancımı anlatmak değil, Oriflame satış danışmanlığının getirilerini daha çok insana aktarabilmek. Ve tabiki ekibimi büyüterek daha çok kazanmak… 😊

Oriflame ürünlerini tercih etmemi sağlayan 4 neden var.

1-Bitkisel olması ve herhangi bir cilde karşı yan etkisi olmaması

2- Hayvanlar üzerinde kesinlikle test yapılmaması

3- Doğa dostu olması ve birçok sosyal projede yer alması

4 İsveç kalitesi ile dünyada 2.sırada yer alması ve bunu gerçekten de kullandığımda benim de gözle görülür hissetmem…

Özellikle son neden için kendimden örnek verebilirim. Yıllardır yüzümde geçmeyen güneş lekeleri vardı. Bunun için farklı markaların aklınıza gelmeyecek kadar çok ürününü denedim fakat hiçbiri etkili olmadı. Bir arkadaşım vasıtasıyla ilk defa Oriflame ürününü denedim. 2 hafta içerisinde cildimde hiçbir leke kalmamıştı ve inanamamıştım. Ve araştırdığımda Oriflame ürünlerinin insan sağlığına zarar vermediğini duyunca diğer ürünlerini de kullanmaya karar verdim. Ve hiçbir ürününün yan etkisini görmedim.

Birçok ürününü kullandığım için satış danışmanı olduğumda ürünlerini daha da indirimli aldım. Böylece tüm kozmetik ürünlerim hem dünya kalitesinde hem doğal hem de indirimli olarak gelmeye başladı.

Sonrasında arkadaşlarıma ve yakın çevreme Oriflame ürünlerini tavsiye ederek ekibimi genişlettim. Ek iş yapıp evden para kazanarak gelir elde ettim.

Ne yalan söyleyeyim, şimdi beklediğimden de çok kazanıyorum. Üstelik kazanırken ekibimle birlikte Oriflame bana bir çok ev hediyesi de gönderiyor. Hem ek iş yapıyorum hem de kendi işimi kurarak gelir elde ediyorum.

Sadece nasıl göründüğünüzü değil, aynı zamanda nasıl hissettiğinizi ve yaşadığınızı da önemseyen bir İsveç markasını temsil etmek çok iyi hissettiriyor..

Oriflame’in hayatını değiştirdiği 3.5 milyondan fazla Oriflame Danışmanı, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor; çalışırken eğleniyor, dünyayı geziyor, Oriflame ürünlerine büyük ayrıcalıklarla erişiyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

Hak ettiğiniz mutluluğu daha fazla ertelemeyin. Kendi mutluluk hikayenizin kahramanı olun, Oriflame Danışmanı olmak için tıklayın! 


Yazan: Çimen Özcan / Hayat birlikte güzel.. / Oriflame SATIŞ