Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Biz kadınların en güzel aksesuarı saçlarıdır.Saçlarımızın hemen uzaması için çesit çeşit yönetmler deneriz, boyatırız, keseriz, bakım ürünlerini kullanarak saçlarımızın güçlü olması için elimizden geleni yaparız.

Saçlarınızın daha güçlü ,güzel, bakımlı ve hızlı uzamasını istiyorsanız,sizlere harika bir seri sunacağım.. Bu ürünleri kullandım, etkilerini inanılmaz gözle görülür bir şekilde gördüm ve çevremdekilerin meraklı sorularıyla karşı karşıya geldim.Bu kadar kısa sürede nasıl oldu da uzadı ?

Oriflame’ in diğer ürünlerinde de olduğu gibi saç bakım ürünleri gerçekten harika. Birebir kullanıcı olduğum için sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

1– HairX Advanced Care Güçlendirici Tonik

Güclendirici toniğe bayılıyorum. Eğer saçlarınız dökülüyorsa zayıfsa, bunu saç diplerinize sıkın masaj yapın. Etikisini kısa sürede göreceksiniz.

Hızla kurur, yapışkanlık hissi vermez ve kalıntı bırakmaz.

Saçın uzamasına ve güçlenmesine yardım eder.

2-HairX Advanced Care Güçlendirici Sprey

Güçlenmiş, daha dolgun, daha sağlıklı görünümlü saçlar için yoğun şekilde hacim sunar.

Yapışkanlık hissi vermez.

Yağsız dokusu sayesinde kalıntı bırakmaz.

Saç yumuşak ve doğal halinde kalır

En iyi sonuç için güçlendirici serinin tüm ürünleri ile birlikte kullanın. Şampuan ile saçınızı arındırdıktan sonra nemli saçınıza, saç tellerinin ortasından başlyarak uçlara kadar uygulayın. Durulamaya gerek yok.

3-HairX Advanced Care Güçlendirici Şampuan

Adı üstünde güçlendirici şampuan. Dipten uca sağlıklı saç gelişimini sağlamaya yardımcı güçlendirici şampuan, saçın uzamasına ve güçlenmesine yardım eder. Dökülme karşıtı etkisi ile birlikte saç daha kalın ve dolgun görünür. En iyi sonuç için güçlendirici serinin tüm ürünleri ile birlikte kullanın.

4-HairX Advanced Care Kırılmış Saç Uçları için Onarıcı Serum

Bu benim favorilerimin arasında. Yıpranmış, işlem görmüş, söz dinlemeyen saçlar için zengin yapılı ama yağlılık hissi vermeyen serum, saçı pürüzsüz ve yumuşacık hissettirir. İçeriğindeki bitkisel besleyiciler kompleksi ile saç tellerini içeriden güçlendirmeye yardım eder. Günlük kullanım için uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

5-Çinko ve Selenyum İçeren Takviye Edici Gıda

Eğer hiç saçınız ve tırnaklarınız uzamıyorsa sizin vitamin eksikliğiniz var demektir. Bunun içinde çinko ve selenyum içeren takviye edici gıdayı kullanmanızı önereceğim.

Saç & Tırnak Besleyici Kompleks çinko, selenyum, demir, C vitamini, amino asit ve bitki özü içeren bir gıda takviyesidir. Selenyum saçların korunmasına yardımcı olurken çinko da tırnak bakımını destekler. Günde iki tablet almanızı tavsiye ediyoruz.

YAZAN : ÇİMEN ÖZCAN / Oriflame Satış Temsilcisi

İletişim için tıklayın..