Tender Care Mucize Krem

Bugün size kendisi küçük etkisi büyük bir kremden bahsedeceğim.

Tender care çeşit çeşit ve harika renk seçenekleri sunarak,harika kokularıyla başınızı döndürmekte.Benim tercihim kayısılı olan..

Bendeki etikillerini kısaca anlatacağım:

1-Cilt kuruluğuna iyi geliyor.

2-Çatlamış ve kuruyan dudakları nemlendiriyor.

3-Cilde doğal bir ışıltı verir ve pürüsüz bir görünüm kazandırıyor.

4-Kaz ayaklarını nemlendirerek kırışıklığı azaltmakta.

5-Cildin nem dengesini korumaya yardımcı oluyor.

Tender care sağlık açısında önemli bir yere sahip, bitkisel ve doğal oluşuyla cildi onarmaya ve beslenmeye yardımcı oluyor.

Tender care kremini hiçbir mevsim fark etmeden, kış yaz sonbahar her zaman kullanabilirsiniz , her zaman çanta da olması gereken mucize bir krem parkta sokakta kendinizde ve çocuklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirisiniz. Çocuklarımın favorisi olan Tender Care Balm içeriği doğal balmumu ve E vitamini içeren yoğun formülü ile kuruluğu cilde yumuşaklık ve canlılık kazandırıyor.Şimdi size genel olarak 3 farklı kullanım yerini anlatacağım…

Bir Adet Tender Care , 3 Farklı Alan da kullabilirisiniz;

1. YÜZ
Tender Care yüz ve dudak bakımı için birebirdir. İçeriğindeki balmumu dudaklarınızın korunmasına ve bakımına yardımcı olurken, cildinizi yumuşatır. Antioksidan özellikli E vitamini ise cildinizin etkili bir şekilde nemlendirilmesini sağlar.

Tender Care Korucu Balm’ı yüzünüzün her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabii ki, en çok kuruyan dudaklar ve burun önceliğiniz olabilir. Hatta Tender Care’i kaşlarınızı sabitlemek için bile tercih edebilirsiniz.

2. VÜCUT
Eşsiz formülündeki doğal içerikler kuruyan ve sertleşen cildinizi nemlendirmek, korumak ve bakım yapmak için özel olarak seçilmiştir. Bu yüzden vücudunuzdaki kuruyan bölgeler için bir nevi biçilmiş kaftandır. Kurumuş tırnak deriniz, elleriniz ve dirseklerinizde kullanabilir, dilerseniz ayak ve bacaklarınıza da uygulayabilirsiniz.

3. MAKYAJLA
Toz yada krem göz farınızın saten bir bitişe bürünmesini istemez misiniz? Ayrıca, dilediğiniz tondaki krem allığınızı ve rujunuzu da Tender Care ile karıştırarak farkı kendiniz görebilirsiniz. Gerçekten çok kolay ve eğlenceli!

YAZAN :ÇİMEN ÖZCAN

KAYNAK:http://www.oriflamesatis.com/